Nasza kadra

Woźna

Magdalena Wiśniewska

Kucharka

Zespół Kasztanowego Przedszkola składa się z ciepłych, pełnych zaangażowania profesjonalistów, którzy każdego dnia z troską dbają o potrzeby naszych podopiecznych. Nasza kadra, to doskonale wykwalifikowane osoby, które z pasją realizują swoje obowiązki.

Na czele Kasztanowego Przedszkola stoi Dyrektor Joanna Kowalska. Jej pełne zaangażowanie, empatia i dążenie do ciągłego rozwoju przedszkola jest dla nas wszystkich źródłem inspiracji. Dyrektor Kowalska, z wielką pasją prowadzi naszą placówkę, zawsze stawiając na pierwszym miejscu dobro dzieci.

Kluczową rolę w naszym przedszkolu pełni także Księgowa Agnieszka Nowak. To właśnie jej solidna praca i dbałość o szczegóły pozwalają na sprawną administrację naszej placówki. Agnieszka zawsze służy pomocą, chętnie odpowiada na pytania i jest niezastąpiona w swojej roli.

Jednym z najważniejszych punktów naszego przedszkola jest czystość i porządek, za które odpowiada nasza woźna, Barbara Szewczyk. Dzięki swojej ciężkiej pracy i poświęceniu, nasze przedszkole zawsze jest nieskazitelnie czyste, co przekłada się na bezpieczeństwo i komfort naszych podopiecznych.

I na koniec, ale nie mniej ważne, jest nasza Kucharka Magdalena Wiśniewska. To właśnie dzięki niej nasze dzieci cieszą się zdrowymi i smacznymi posiłkami każdego dnia. Magdalena z wielką starannością dba o dietę dzieci, dostarczając im niezbędne składniki odżywcze w atrakcyjnej formie.

Opiekunowie

Marta Wójcik

Barbara Kowalczyk

Aleksandra Zając

Magdalena Lewandowska

Opiekun

Zespół Kasztanowego Przedszkola to nie tylko administracja, ale przede wszystkim nasi kochani opiekunowie, którzy z miłością i cierpliwością każdego dnia dbają o nasze przedszkolaki.

Marta Wójcik to jedna z naszych opiekunek, która zawsze wita nasze dzieci uśmiechem. Swoim ciepłym podejściem i nieskończoną cierpliwością tworzy atmosferę pełną miłości i akceptacji. Marta doskonale zna indywidualne potrzeby każdego dziecka i stara się je zaspokoić, zapewniając jednocześnie bezpieczne i kreatywne środowisko do nauki i zabawy.

Barbara Kowalczyk to kolejna nieodłączna część naszego zespołu. Z niezwykłą troską i zaangażowaniem dba o rozwój i dobro naszych podopiecznych. Barbara jest zawsze otwarta na potrzeby dzieci, umiejętnie kieruje ich ciekawością i sprzyja rozwojowi ich umiejętności społecznych.

Aleksandra Zając, kolejna z naszych opiekunek, jest pełna energii i entuzjazmu. Jej kreatywne podejście do pracy z dziećmi, zaraża je radością i pomaga rozwijać ich kreatywność. Aleksandra jest doskonała w organizowaniu zabaw edukacyjnych, które pobudzają wyobraźnię dzieci i umożliwiają im naukę poprzez zabawę.

Na koniec chcielibyśmy przedstawić Magdalenę Lewandowską, która z niesłabnącym zaangażowaniem troszczy się o nasze przedszkolaki. Magdalena umie skupić się na każdym dziecku indywidualnie, dostosowując swoje metody do ich potrzeb i temperamentu. Jej wrażliwość i empatia sprawiają, że każde dziecko czuje się u nas wyjątkowo.

Wszyscy nasi opiekunowie łączą swoje siły, aby stworzyć ciepłe, bezpieczne i inspirujące środowisko, które pomaga naszym przedszkolakom rozwijać się i uczyć. Są dla nas niezastąpioni i nieocenieni w naszej społeczności.