Karta zgłoszenia
Regulaminy i załączniki

Rekrutacja do Przedszkola Publicznego nr 2 w Zgorzelcu
na rok szkolny 2017/2018

Rekrutacja do Przedszkola Publicznego nr 2 w Zgorzelcu na rok szkolny 2017/2018 odbędzie się w dniach 01.02.2017 - 31.03.2017.

REKRUTACJA 2017/2018
Serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ogłaszamy rekrutację na nowy rok szkolny 2017/2018 w dniach od 01 luty 2017 do 31 marca 2017 roku.
Wymagane wnioski można pobrać w przedszkolu, w księgowości lub z naszej strony www.kasztankoweprzedszkole.pl
zapraszamy

Karta zgłoszenia

Karta zgłoszenia do Przedszkola Publicznego nr 2 w Zgorzelcu

Dokumentem, na podstawie którego będzie rozpatrywane przyjęcie nowego dziecka do Przedszkola Publicznego nr 2 w Zgorzelcu jest Wniosek o przyjęcie do Przedszkola. Wypełniony odpowiednio dokument należy dostarczyć do placówki w przewidzianym terminie rekrutacji. Karta zgłoszenia jest dostępna bezpośrednio w przedszkolu lub można ją wydrukować z tej strony.

Ośwadczenie o zatrudnieniu

Oświadczenie rodziców - opiekunów o zatrudnieniu

Dokumentem, który jest integralną częścią Karty zgłoszenia od przedszkola. Odpowiednio wypełnione oświadczenie należy dostarczyć do placówki w przewidzianym terminie rekrutacji wraz z kartą zgłoszenia. Oświadczenie o zatrudnieniu jest dostępna bezpośrednio w przedszkolu lub można ją wydrukować z tej strony.

Deklaracja kontynuowania edukacji

Karta kontynuowania edukacji w Przedszkolu Publicznym nr 2 w Zgorzelcu

Dokumentem, na podstawie którego rodzice zgłaszają chęć kontynuowania edukacji w Przedszkolu Publicznym nr 2 w Zgorzelcu.
Deklaracja dotyczy jedynie dzieci, które już uczęszczają do Przedszkola Publicznego nr 2. Wypełniony odpowiednio dokument należy dostarczyć do placówki w przewidzianym terminie rekrutacji. Karta kontynuowania edukacji jest dostępna bezpośrednio w przedszkolu lub można ją wydrukować z tej strony.

Umowa cywilna

Przedszkole Publiczne nr 2 w Zgorzelcu wymaga do podjęcia opieki nad dzieckiem zawarcia umowy cywilnej. Umowę cywilną tak jak kartę zgłoszenia można otrzymać bezpośrednio w placówce przedszkola lub wydrukować ją z tej strony.

Regulaminy i załącznik

Zasady rekrutacji
     Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2016/2017
     UCHWAŁA NR 133/2016 RADY MIASTA ZGORZELEC