Warning: fread() [function.fread]: Length parameter must be greater than 0. in /home/kasztank/www/User/rekrutacja.php on line 15
Karta zgłoszenia
Oświadczenie o zatrudnieniu
Dekladacja kontynuowania edukacji
Umowa cywilna
Regulaminy i załączniki

Rekrutacja do Przedszkola Publicznego nr 2 w Zgorzelcu
na rok szkolny 2019/2020

Rekrutacja do Przedszkola Publicznego nr 2 w Zgorzelcu na rok szkolny 2019/2020 odbędzie się w dniach 00.00.2019 - 00.00.2020.

REKRUTACJA 2019/2020
Serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ogłaszamy rekrutację na nowy rok szkolny 2019/2020 w dniach od 01 lutego 2019 do 31 marca 2020 roku.
Wymagane wnioski można pobrać w przedszkolu, w księgowości lub z naszej strony www.kasztankoweprzedszkole.pl
zapraszamy

Karta zgłoszenia

Karta zgłoszenia do Przedszkola Publicznego nr 2 w Zgorzelcu

Dokumentem, na podstawie którego będzie rozpatrywane przyjęcie nowego dziecka do Przedszkola Publicznego nr 2 w Zgorzelcu jest Wniosek o przyjęcie do Przedszkola. Wypełniony odpowiednio dokument należy dostarczyć do placówki w przewidzianym terminie rekrutacji. Karta zgłoszenia jest dostępna bezpośrednio w przedszkolu lub można ją wydrukować z tej strony.

Ośwadczenie o zatrudnieniu

Oświadczenie rodziców - opiekunów o zatrudnieniu

Dokumentem, który jest integralną częścią Karty zgłoszenia od przedszkola. Odpowiednio wypełnione oświadczenie należy dostarczyć do placówki w przewidzianym terminie rekrutacji wraz z kartą zgłoszenia. Oświadczenie o zatrudnieniu jest dostępna bezpośrednio w przedszkolu lub można ją wydrukować z tej strony.

Deklaracja kontynuowania edukacji

Karta kontynuowania edukacji w Przedszkolu Publicznym nr 2 w Zgorzelcu

Dokumentem, na podstawie którego rodzice zgłaszają chęć kontynuowania edukacji w Przedszkolu Publicznym nr 2 w Zgorzelcu.
Deklaracja dotyczy jedynie dzieci, które już uczęszczają do Przedszkola Publicznego nr 2. Wypełniony odpowiednio dokument należy dostarczyć do placówki w przewidzianym terminie rekrutacji. Karta kontynuowania edukacji jest dostępna bezpośrednio w przedszkolu lub można ją wydrukować z tej strony.

Regulaminy i załącznik

UCHWAŁA NR 133/2016 RADY MIASTA ZGORZELEC